Bulldog i brons
2018-12-02
595621
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Bulldog, signerad och numrerad 9/99, mörkpatinerad brons, höjd 27,5 cm