Stanislaw Zoladz färglitografi
2018-12-02
595590
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Båt på strand, signerad Stanislaw Zoladz 1995, färglitografi, 273/290, bildmått ca 39x53 cm