Harry Betoia, karmstolar i vitlackerat stål
2018-12-02
595589
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HARRY BERTOIA, karmstolar, 1 par, omrking 1970-tal, Knoll, omrking 1970-tal, vitlackerat stål, sitthöjd 44,5 cm
Bruksslitage, smärre rost,