Roland Svensson litografi
2018-12-01
595523
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Vintermotiv med fiskebodar, signerad Roland S, 14/200, färglitografi, 30x19 cm