Joan Miro färglitografi
2018-12-01
595506
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAN MIRO (1893-1983): Komposition, ur "Derrière le Miroir", 139-140, 1963, osignerad, färglitografi, ca 37x27 cm