Madeleine Pyk Mapp
2018-12-01
595485
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Noas Ark", mapp med
8 st färglitografier, Hedenius konsthandel, signerade, 32/275, bladmått ca 42x29 cm vardera
Oramade