Stekfat Kina
2018-12-01
595445
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STEKFAT, 2 st, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått, längd ca 33-38 cm
Nagg, det mindre fatet även med spricka