Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2018-12-04
595437
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Utsikt mot Strandvägen, signerad V Kliuchnikov, daterad atergo 2009 olja på duk, ca 40x34 cm
Oramad