Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2018-12-04
595417
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Stora skuggan, signerad Kliuchnikov, olja på duk, ca 50x101 cm, oramad