Nåldyna
2018-12-05
595386
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NÅLDYNA, 1800-talets första hälft, empire, förgylld brons, med låda i sargen, krönt av pojke med skål, 12 cm