Golvlampa Arne Jacobsen
2018-12-01
595311
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ARNE JACOBSEN, "AJ-lampan", golvlampa, Louis Poulsen, Danmark, formgiven 1959, vitlackerad, höjd ca 130 cm
Bruksslitage, repor, lackskador