Esther Kjerner oljemålning
2018-12-01
595309
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ESTHER KJERNER (1873-1952): Allé med gårdsbyggnad, olja på pannå, signerad samt daterad Kjerner 1949, 46x36 cm