Soffor 2 st
2018-12-01
595283
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFOR, 2 st, en tvåsits samt en tresits, 1900-talets slut, klädda i brun mocka, sitthöjd ca 42 cm, längden ca 225 och 180 cm, djup ca 80 cm
Slitage, missfärgningar, fläckar