Fat Japan Meiji
2018-12-01
595213
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FAT, 2+2+1, porslin, Japan, Meiji (1868-1912), imari, varierande dekor i emaljfärger, underglasyrblått, järnoxid samt guld, längd ca 16-22 cm
Nagg, smärre slitage