Figuriner Popoff
2018-12-01
595190
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIGURINER, 2 st, 1800-tal, varav en Popoff, Moskva (märkning använd 1806-1872), höjd ca 8respektive 12 cm
Nagg