Ring med syntetisk färgväxlande safir
2018-12-04
595174
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RING, 14 k guld med blandslipad synetiska, färgväxlande lilla/ blå safir, sovjetiska kontrollstämplar för Moscow, ringstorlek 18, totalvikt ca 7.2 g
Bruksslitage