Silverljusstakar
2018-11-30
595154
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, sent 1800-/tidigt 1900-tal, rokoko-sitl, lösa manschetter, fyllda
Nednötta stämplar, patina