Victor Vasarely färglitografi
2018-12-02
595136
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VICTOR VASARELY (Ungern/Frankrike,1908-1997): Optisk komposition, signerad Vasarely, 123/250, färglitografi, ca 76x76 cm