Byrå empirestil
2018-12-05
595104
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, empirestil, 1900-talets första hälft, fanerad med mahongy, beslag i mässing, höjd ca 83, 101x54 cm, nyckel finns
Slitage, repor, sprickor