Skandiform fåtöljer
2018-11-30
595073
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKANDIFORM, fåtöljer, 2 st, 2000-tal, rygg- och sits klädda i brunt tyg, plastbelagda metallben, märkta undertill, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage, fläckar