Ulrica Hydman Vallien färglitografi
2018-11-30
595059
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2008): Figurkomposition, signerad, PT, färglitografi, bildmått ca 42x30 cm