Ikon Mandylion
2018-11-30
595020
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IKON, 1800-tal, Kristus pantokrator, Ryssland, tempera på pannå, ca 29,5x22,5 cm
Slitage