Erik Höglund
2018-11-30
595000
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ERIK HÖGLUND, ljuskrona, smide samt gjutna glashängen, 6 ljusarmar, Boda glasbruk/smide, höjd ca 63 cm
Slitage, repor