Satsbord
2018-11-30
594972
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SATSBROD, 3 dlr, 1900-talets mitt, fanerad med valnöt, höjd ca 50, 58x40 cm
Slitage