Oidentifierad konstnär 1800-tal
2018-11-30
594961
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Pastoralt landskap med fiskare, olja på duk, otydligt signerad, 30x36 cm