Tage Hedqvist oljemålning
2018-12-02
594949
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TAGE HEDQVIST (1909-1997): "Arkader Veracruz (Mexico)", signerad och daterad Tage Hedqvist -54, olja på duk, 74x109 cm,