Takarmatur 1950-tal
2018-12-05
594921
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKARMATUR, 1950-tal, möjligtvis Italien, stomme i mässing med 3 hängande skärmar i gult, blått och rött plåt, höjd ca 74 cm
Bruksslitage, ställvis anlöpning, enligt uppgifter nyligen renoverad med ny el, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen