Golvlampa 1900-talets början
2018-11-30
594908
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets början, koppar och mässing, höjd 163 cm
Saknar skärm, avklippt elsladd, fot med bucklor