Joakim Allgulander
2018-11-30
594895
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Prora Inn", signerad och numrerad Joakim Allgulander 116/180, färglitografi, ca 48x32