Oidentifierad konstnär 1800-tal England
2018-11-30
594894
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, England, vandrare, olja på duk, monogramsignerad, 26x31 cm