Vas Kina
2018-11-30
594886
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAS, porslin, Kina, 1800-tal, underglasyrblå dekor av stiliserade växter och skrivtecken, märkt, höjd ca 39,5 cm
Mynningsnagg