Akvarell okänd konstnär
2018-12-02
594870
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "La Pose", otydligt signerad och daterad 37, akvarell, 20,5x16 cm