Magnus Bärtås C-print
2018-11-30
594849
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MAGNUS BÄRTÅS (född 1962), "Satellite from Belgrade II", utförd 2002, signerad a tergo och numrerad 2/2, C-print, ca 74x70 cm
Glasskiva med kantnagg