Gräddkanna och sockerskål i silver
2018-12-01
594846
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL MED LOCK, silver, rokokostil, 1900-talets första hälft, otydliga stämplar, höjd ca 7-12 cm, vikt ca 422 g