Vaser
2018-12-04
594823
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VASER, 4 st., porslin, Kina, 1800-tal, kanton, porslin, höjd ca 39-46 cm
smärre slitage. mindre skada