vitrinskåp
2018-12-04
594819
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VITRINSKÅP, 1900-talets mitt, beslag i mässing, invändigt med hyllplan i glas, höjd ca 142, bredd ca 72 cm
smärre slitage