Lockurna Kina
2018-11-30
594742
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LOCKURNA, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i emaljfärger av figurscener, höjd ca 41 cm
Lagningar