Gårdsmotiv
2018-12-04
594741
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Gårdsmotiv, otydligt signerad, olja på pannå, ca 38x48 cm
mindre slitage