Design Carl Malmsten matgrupp
2018-11-30
594732
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
CARL MALMSTEN, "Ambassadör", matgrupp, 5 dlr, mörkbetsad, stoppade sitsar, bestående av matbord, 4 stolar, bordets mått höjd ca 73, 160x110, 3 iläggsskivor med sarg vardera bredd 58 cm
Brukslitage, smärre ytskador