Bordslampa
2018-12-02
594616
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, förkromad fot med svärtat klot, glasskärm, höjd 43 cm
Smäre slitage, repor, ej funktionstestad