Klubbat för:
15 500 SEK
10 000 SEK
UELI MICHEL (Schweiz, 1953-2000),"Anina", signerad och daterad a tergo Ueli Michel 1994 samt nummer 147, olja på duk, 125x105 cm
594613
2018-11-29