Lennart Jirlow litografi
2018-11-30
594566
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "I trädgården I", signerad L. Jirlow, färglitografi, 79/380 ca 46x55 cm