Bengt Lindström färglitografi
2018-12-09
594556
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 37/40, färglitografi, bladmått ca 106x75 cm, oramad