Bengt Lindström litografi
2018-11-30
594547
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 7/40, färglitografi, bladmått ca 106x75 cm, oramad