Christina Knall oljemålning
2018-11-30
594529
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KNALL, Christina (Född 1947): "Den lille sjön" signerad Christina Knall, olja på duk, dukens mått ca 16x16 cm
Ej examinerad ur ram