3 st miniatyrer av Berndt Friberg
2018-11-29
594516
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BERNDT FRIBERG, miniatyrer, 3 st, stengods, Gustavsberg, samtliga signerade med studiohanden samt Friberg, höjd från ca 4,3 till 3,5 cm
Ingår i temaauktionen Scandinavian Desgin
Bruksslitage