Hiroshi Kado
2018-12-04
594472
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HIROSHI KADO (Japanese, 1909-1994), surrealistisk komposition, litografi, signerad, bildstrl 57x42 cm