Stol 1700-tal gustaviansk
2018-11-30
594460
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STOL, bronserad, 1700-tal, gustaviansk, skuren dekor, kannelerade ben, benställning med H-kryss, sitthöjd ca 43 cm
Senare bronsering, färgbortfall, slitage, förstärkt, senare fotavslut