Hans Agne Jakobsson taklampor
2018-12-02
594455
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS AGNE JAKOBSSON, 3 st taklampor, Markaryd, gulmetall, höjd ca 25 cm, diameter ca 50 cm
Smärre slitage, repor, bucklor, ej funktionstestade