Serveringsbestick silver
2018-11-30
594453
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSBESTICK, 7 dlr, silver, Sverige, Danmark, 18/1900-tal, vikt ca 570 g
Gravyrer, skador